Kim jesteśmy?

Delikatesy Ekologiczne DrPelc powstały w 2009 roku. Od tego czasu sukcesywnie poszerzamy ofertę. Aktualnie oferujemy prawie 400 produktów. 80% z nich pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Najwyższa jakość produktów

To dla nas standard. Za główny cel naszej działalności, postawiliśmy wynajdywanie najlepszych i najbardziej wartościowych produktów, z różnych zakątków świata. Produkty te pochodzą od stałych, sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od lat.

Oprócz tego, każdy nowy produkt, który do nas dociera, jest przez nas dokładnie testowany. Na różne sposoby. Gotujemy i pieczemy, czasem coś smażymy lub dusimy, a potem...wspólnie smakujemy i oceniamy. Wszystko po to, aby móc odpowiedzieć na Państwa ewentualne zapytania, aby móc doradzić, albo coś podpowiedzieć. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do jeszcze większego wysiłku.

Błyskawiczna dostawa

To dla nas priorytet, dlatego wszystkie oferowane produkty, rzeczywiście znajdują się w naszym magazynie. Pozwala nam to maksymalnie skrócic czas realizacji zamówienia. Zamówienia złożone do godziny 12:00, realizujemy w ten sam dzień. Dzięki temu u 98% naszych klientów może cieszyć sie swoim zamówieniej już w następny dzień.

Niskie koszty dostawy

Od 6 lat współpracujemy z firmami kurierskimi. Wysyłamy coraz więcej zamówień i negocjujemy stawki. Dzięki temu, możemy zaoferować naprawdę niskie koszty dostawy.

Obsługa klienta

A jeżeli coś pójdzie nie tak, jak tego pragniemy? Uszkodzeniu ulegnie paczka, jakiś towar lub czegoś niestety zabrakło? Z tym też nie ma problemów. Mamy jasno sprecyzowane zasady składania reklamacji, a każda nich, a jest ich naprawdę niewiele, rozpatrywana jest przez nas indywidualnie. Wspólnie zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa i szybko wyeliminujemy zaistniały problem.

Właściciel Delikatesów Ekologicznych DrPelc

Michał Pelc ANAGRAM
Wiarusa 3/3, 32-087 Zielonki
NIP: 513-010-81-41
REGON 121-084-300